Drukarnia Jantar

Etykiety papierowe – główny element każdego produktu

Etykiety papierowe to podstawowy element każdego produktu. Stanowi „kropkę nad i” – informuje o składzie, zawartości opakowania czy też zawiera wszelkie inne, ważne informacje na jego temat. Odpowiednio wykonane etykiety papierowe są nie tylko nośnikiem informacji, ale też ozdobą wyrobu. Podobnie jak ulotki reklamowe mogą zwiększyć jego atrakcyjność i przykuć uwagę potencjalnego Klienta. Wszystko to sprawia, że są niezwykle popularne i mogą być stosowane w wielu branżach i w uzupełnieniu różnych towarów. Wykonujemy druk etykiet dla zakładów kosmetycznych, hurtowni spożywczych, przedsiębiorstw farmaceutycznych, firm motoryzacyjnych i wielu innych. Elementy wytworzone przez naszą drukarnię mogą Państwo spotkać na butelkach, kartonach czy właściwych opakowaniach produktów.

Oferujemy druk etykiet papierowych na wysokiej jakości papierach samoprzylepnych, ale też foliach. Istnieje możliwość wybrania odpowiedniego ich wykończenia czy też elementów uszlachetniających.

Jak skorzystać z oferty druku etykiet?

Umożliwiamy wykonanie wyceny on-line. Wystarczy, że wyślą Państwo do nas wzór projektu, by uzyskać szacowany koszt usługi. Otrzymany plik zawsze jest analizowany przez profesjonalistów, którzy mogą, ale nie muszą zgłosić do niego uwagi. Po zatwierdzeniu projektu przystępujemy do wydruku – zlecenia realizujemy w możliwie najkrótszym czasie. Najważniejszą zaletą przygotowanej oferty jest możliwość złożenia zamówienia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Są Państwo zainteresowani propozycją druku etykiet papierowych? Zachęcamy do skorzystania z oferty Klientów z Warszawy i okolicznych miejscowości.