Drukarnia Jantar

DRUK OFFSETOWY

Tani druk offsetowy to czarnobiały i kolory druk wykorzystywany przy niskich lub personalizowanych nakładach, takich jak wizytówki, zaproszenia etykiety czy ulotki. Jest to rozwiązanie, które pozwala zyskać więcej, a przy tym ponieść mniejsze koszty. Z opcji mogą skorzystać Klienci, którzy potrzebują wydrukować większą ilość egzemplarzy, a nie zależy im na najwyższej jakości tak jak np. w przypadku etykiet papierowych.

Dysponujemy nowoczesnymi maszynami, które pozwalają wydrukować nawet ponad 1000 arkuszy na godzinę. Dzięki możliwości zastosowania różnego rodzaju papieru tani druk offsetowy pozwala uzyskać doskonałą jakość. Nic dziwnego, że jest to najpopularniejsze rozwiązanie przy realizacji zamówień o nakładach powyżej 200 sztuk.

Technologia druku offsetowego opiera się na przeniesieniu obrazu z matrycy na papier za pomocą odbicia na bębnie pokrytym gumą. To właśnie dlatego szybkość wydruku jest tak duża, a koszty każdej kolejnej odbitki niższe.

Jak można skorzystać z oferty?

Jeśli Są Państwo zainteresowani skorzystaniem z oferty taniego druku offsetowego, to zachęcamy do skorzystania z możliwości wyceny zlecenia. Po otrzymaniu projektu wydruku oraz najważniejszych informacji o wielkości nakładu czy też rodzaju papieru przygotujemy stosowną ofertę, ale też przekażemy ewentualne uwagi do przesłanego pliku. Po zatwierdzeniu wszelkich formalności możliwie jak najszybciej przystępujemy do realizacji zamówienia. Co ważne – odbiór mogą Państwo odebrać osobiście w naszej drukarni bądź też skorzystać z usługi transportu i dowozu wydruków pod wskazany adres.

Zapraszamy do współpracy Klientów z Warszawy i okolicznych miejscowości.