Drukarnia Jantar

Ulotki reklamowe – promujące usługi i wydarzenia

W ofercie elementów drukowanych znajdują się także ulotki reklamowe, które są świetnym nośnikiem promującym usługi oraz wydarzenia. Proponujemy drukowanie ulotek w wersji jednostronnej, jak i dwustronnej, w zadruku czarno-białym lub kolorowym. Każdorazowo ostateczną propozycję dostosowujemy do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Drukowanie ulotek, tak samo, jak drukowanie kalendarzy może odbyć się na dowolnie wybranym papierze, kartonie czy też folii. Co więcej, ulotki reklamowe mogą zostać wzbogacone elementami uszlachetniającymi czy też wykańczającymi. Wszystko po to, by zrealizować projekt odpowiadający oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Jak skorzystać z oferty?

Zapewniamy możliwość uzyskania wyceny realizacji zamówienia, jeszcze przed jego zatwierdzeniem. Wystarczy, że wyślą Państwo do nas projekt ulotki reklamowej oraz wskażą niezbędne wymagania w zakresie rodzaju papieru czy wybranych uszlachetnień. Na podstawie uzyskanych informacji nie tylko wycenimy zlecenie, ale też zatwierdzimy możliwość jego wykonania. Po uzyskaniu zgody od Państwa – przystępujemy do możliwie jak najszybszego drukowania ulotek i dostarczenia ich w Państwa ręce.

Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości – pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy do współpracy Klientów z Warszawy i okolic.